„Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2024 – Konsultacje”

• 21 lutego 2024

Zapraszamy organizacje działające na terenie powiatu do wyrażenia opinii o współpracy samorządu z sektorem pozarządowym. W związku ze zgłoszeniem Powiatu Stargardzkiego do udziału w Konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pn. „Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2024”informujemy, że od dnia 20 lutego br. rozpoczęły się konsultacje zgłoszeń nadesłanych w przedmiotowym Konkursie, które spełniły wymogi formalne i będą oceniane merytorycznie przez Komisję Konkursową.

Opinie można przesyłać do dnia 5 marca  2024 r.

1. drogą pocztową na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego,
    ul. Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin z dopiskiem "Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2024 - Konsultacje" - liczy się data wpływu do urzędu;

2. drogą elektroniczną na adres: eguzikiewicz@wzp.pl

Zgłoszenie Powiatu Stargardzkiego Samorządowy Lider Współpracy 2024 (PDF, 1.53 MB)

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: