SPORT TO ZDROWIE, JESIENNE SPOTKANIA SPORTOWE

• 27 października 2023

SPORT TO ZDROWIE, JESIENNE SPOTKANIA SPORTOWE to tytuł imprezy integracyjnej, która odbyła się w Hali Widowiskowo – Sportowej w Chociwlu.

Spotkanie było doskonalą okazją do świętowania 25- lecia istnienia Koła Towarzystwa Walki z Kalectwem w Chociwlu, którego Prezesem od wielu lat jest Pan Andrzej Zieliński.
I jak podkreśliła Pani Starosta Iwona Wiśniewska – osoba Pana Andrzeja to marka koła. To postać która inspiruje, która zawsze znajduje rozwiązanie. Jest zaangażowany, a praca na rzecz innych jest dla niego zawsze priorytetem.
Życzenia szanownym jubilatom TWK złożyli również, obecni na uroczystości- Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Burmistrz Chociwla Stanisław Szymczak oraz parlamentarzyści.